Hortus Audio to francuski producent głośników instalacyjnych, który wyróżnia się innowacyjnością, estetyką i oryginalnym wyglądem urządzeń głośnikowych.

Szeroka oferta obejmuje między innymi głośniki do odtwarzania tła muzycznego w restauracjach, pubach, systemy do sal konferencyjnych i wykładowych oraz systemy dużej mocy do klubów muzycznych i dystkotek.

Mirage

 

Estetyczne, eleganckie, dyskretne

 

Oryginalny wygląd głośników serii Mirage i Corner zadowoli zapewne gusta architektów wnętrz i projektantów, którzy szukają rozwiązań estetycznych, dyskretnych i jednocześnie zapewniających bardzo dobre brzmienie systemu audio.

Podłużna obudowa subwoofera MIB-8A przeznaczona jest do montażu ściennego, dzięki czemu łatwo komponuje się wizualnie z pozostałymi elementami wnętrza natomiast wbudowany procesor DSP pozwala dostroić brzmienie systemu adekwatnie do warunków akustycznych w pomieszczeniu.

Czytaj więcej

Linie produktowe

Moduły wzmacniaczy

Aktywne zestawy głośnikowe Hortus wyposażone są w moduły wzmacniaczy klasy “D” duńskiego producenta Pascal Audio.

Opatentowana technologia Pascal UMAC ™ Class-D zapewnia przetwarzanie dźwięku na najwyższym poziomie, przy zachowaniu bardo dobrych parametrów odstępu sygnału do szumu, zniekształceń i zakresu dynamicznego.

Moduły Pascal Audio są zoptymalizowane pod kątem integracji z profesjonalnymi zestawami głośnikowymi: od wysokiej klasy systemów estradowych, instalacyjnych systemów PA, do przenośnych kompaktowych głośników i systemów monitorów studyjnych.

Procesory DSP

Aktywne zestawy głośnikowe wyposażone są procesor DSP niemieckiego producenta ALL-DSP. Czytelny i wygodny w obsłudze interfejs DSP umożliwia precyzyjne dostrojenie brzmienia systemu adektwanie do warunków akustycznych w pomieszczeniu oraz zapisanie ustawień do pliku.

Sterowanie procesorem odbywa się przez dedykowaną aplikację z poziomu komputera PC/latopa (Ethernet).