Hortus Audio – głośniki instalacyjne

Hortus Audio to francuski producent głośników instalacyjnych, który wyróżnia się innowacyjnością, estetyką i oryginalnym wyglądem urządzeń głośnikowych. Na szczególną uwagę zasługuje seria Mirage oparta o aktywny subwoofer z wbudowanym procesorem DSP oraz głośniki satelity w charakterystycznych owalnych obudowach. Oryginalny wygląd głośników zadowoli zapewne gusta architektów wnętrz i projektantów, którzy szukają rozwiązań estetycznych, dyskretnych i jednocześnie zapewniających bardzo dobre brzmienie systemu audio.

Projektowanie i sprzedaż systemów audio

Oferujemy sprzedaż kompletnych systemów elektroakustycznych do instalacji stałych i systemów mobilnych.
Jeśli planujesz montaż systemu nagłośnienia w swoim obiekcie, zgłoś się do nas. Doradzimy jak dobrać liczbę i rodzaj głosników tak, aby uzyskać równomierne pokrycie dźwiękiem nagłaśnianych pomieszczeń. Zaoferujemy również pozostałe urządzenia tj. miksery, wzmacniacze, mikrofony i odtwarzacze, niezbędne do tego, aby mieć funkcjonalny i wygodny w użyciu system.

Przygotowujemy schematy blokowe, opisy funkcjonalne i symulacje akustyczne.

Wykonujemy strojenie systemów nagłośnienia pod kątem uzyskania odpowiedniego brzmienia, równomierności pokrycia i najlepszej zrozumiałości mowy.

Systemy elektroakustyczne