Seria Corner
Hortus audio

Seria Corner to trójdrożne konstrukcje szerokopasmowe, charakteryzujące się klarownym odtwarzaniem wysokich tonów oraz wyrazistością i dynamiką  w zakresie dolnego pasma. Głośniki można zainstalować do ściany lub sufitów za pomocą specjalnego uchwytu, a także łączyć obudowy w klastry, rozszerzając w ten sposób pokrycie dźwiękiem.

Głośniki serii Corner przeznaczone są do systemów odtwarzania tła muzycznego w restauracjach, pubach, hotelach  oraz do systemów multimedialncych w salach konferencyjnych.

Dowolny kolor z palety RAL

Niewątpliwą zaletą jest możliwość zamówienia obudowy głośników w dowolnym kolorze z palety RAL. Odpowiednio dobrany kolor może sprawić, że głośniki będą stawnowić estetyczny element kontarstowy lub dyskretnie dopasują się do kolorystyki wnętrza.

Produkowane są dwa modele głośników Corner:

BZ-5

  • pasywny
  • 80W AES / 8 Ohm
  • głośnik niskotonowy 5″ + dwa przetworniki wysokotonowe

 

BZ-6

  • pasywny
  • 100W AES/ 8 Ohm
  • głośnik niskotonowy 6″ + trzy przetworniki wysokotonowe

Para stereo

Głośniki sprzedawane są parami stereo tzn. jeden z zestawów ma głośniki niskotonowy umieszczony z lewej a drugi z prawej strony obudowy.

Obudowa bass-reflex

Otwór bass-reflex umieszczony jest na tylnej ścianie obudowy.

W obudowie bass-reflex wykorzystana jest energia wypromieniowa przez tylną stronę membrany, dzięki czemu można uzyskać niższe dolne częstotliwości graniczne i większą sprawność w zakresie niskiego pasma niż w obudowie zamkniętej.

Montaż

Dedykowane uchwyty RI-LY umożliwiają zamontowanie głośnika do ściany lub sufitu oraz regulację kąta nachylania w płaszczyznie pionowej.

Łączenie w klastry

Dedykowane akcesoria montażowe RI-PC służą do łączenia głośników w klastry, rozszerzając w ten sposób pokrycie dźwiękiem i moc zestawu. Głośniki w klastrach można zastosować jako zestawy nagłośnieniowe przykeranowe w salach audytoryjnych i konferecyjnych w układzie amfiteatralnym.

Gdzie kupić

Firma Tukan Audio jest wyłącznym dystrybutorem marki Hortus Audio na Polskę.

Zapytania dotyczące wyceny systemu, prezentacji urządzeń lub nawiązania stałej współpracy handlowej prosimy kierować mailowo lub telefonicznie:

kontakt@tukanaudio.pl

tel. +48 669 84 1234