Hortus Audio - seria Mirage

Elegancki, estetyczny, dyskrenty

 

Zestawy głośnikowe z serii Mirage przeznaczone są do odtwarzania tła muzycznego w restauracjach, pubach, kawiarniach oraz jako systemy nagłośnienia do sal konferencyjnych i obiektów rezydencjalnych.

Oryginalny wygląd głośników zadowoli zapewne gusta architektów wnętrz i projektantów, którzy szukają rozwiązań estetycznych, dyskretnych i jednocześnie zapewniających bardzo dobre brzmienie systemu audio.

Kompletny i niezależny system audio

System składa się z aktywnego subwoofera i głośników wysokotonowych pracujących w systemie stereo.

Obudowy głośników wykonane są ze sklejki bałtyckiej a ich oryginalne kształty mogą stanowić nietuzinkowy element wystroju wnętrza.

Głośniki wysokotonowe mogą być zamocowane do ściany lub zwieszone z sufitu.

Zestrojenie subwoofera z głośnikami wysokotonowymi zrealizowane jest przez procesor DSP zamontowany w subwoferze. Subwoofer posiada również wzmacniacz stereo do zasilania satelit przez co stanowi niezależną, kompletną i wygodną w obsłudze jednostkę systemu audio.

MIB-8A aktywny suboofer

Subwoofer wysposażóny jest trzykanałową końcówkę mocy (560W Program) zapewniającą zasialnie dla subwofera i głosników wysokotonowych w systemie stereo.

Podłużna obudowa subwoofera MIB-8A przeznaczona jest do montażu ściennego, dzięki czemu po zamontowaniu subwoofer wygląda dyskrentnie i łatwo komponuje się wizualnie z pozostałymi elementami wnętrza.

Wbudowany procesor DSP

Subwoofer posiada wbudowany procesor DSP pozwala dostroić brzmienie systemu adekwatnie do warunków akustycznych w pomieszczeniu. Sterowanie procesorem odbywa się przez dedykowaną aplikację z poziomu komputera PC/latopa (Ethernet). Subwoofer MIB-8A posiada również wzmacniacz stereo do zasilania satelit przez co stanowi niezależną, kompletną i wygodną w obsłudze jednostkę systemu audio.

Głośniki satality

Głośniki wysokotonowe produkowane są w dwóch wersjach:

MI-12

  • pasywny
  • przetwornik 2″
  • 20W Program / 8 Ohm

MI-13

  • pasywny
  • przetwornik 3″
  • 40W Program / 8 Ohm

Q5 – głośnik szerokopasmowy

Szerokopasmowy głośnik w prostopadłościennej obudowie ze sklejki bałtyckiej, wyposażony w jeden przetwornik 5″ o mocy 160W (program). Q5 może być zastosowany samodzielnie lub jako satelita w zestawie z subwooferm aktywnym MIB-8A. Obudowa Q5 wykończona jest lakierem bezbarwnym lub czarnym. Uchwyt montażowy ścienny umożliwia regulację położenia głośnika w poziomie i pionie.